انزلی من

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: متنوع


با حضور نمایندگانی از نهادهای ذی ربط انجام شد:


در یک جلسه غیر علنی شورای شهر انزلی مشکلات متعدد باشگاه ملوان با حضور نمایندگان نهادهای ذی ربط و مرتبط با این باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

۱۲:۴۲ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری انزلی من دوازدهمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت غیر علنی با محوریت بررسی مسائل باشگاه ملوان با حضور جمعی از مسئولان ذی ربط به نمایندگی از نهادهای مختلف و مرتبط با این باشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه امیر احمدی‌فرد رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی طی سخنانی هدف از تشکیل این جلسه را بررسی مشکلات و رسیدن به راهکار مناسب و همچنین همراهی و همدلی تمامی دست‌اندرکاران در جهت کمک به بهبود شرایط باشگاه ملوان عنوان کرد.

احمد دنیامالی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان نیز در ادامه این جلسه ضمن تمجید از  شورای اسلامی شهر بندرانزلی درخصوص انتخاب دکتر حسن پورقربان بعنوان شهردار بندرانزلی و با ابراز امیدواری نسبت به گسترش همکاری‌ها فی‌مابین شهرداری، شورای اسلامی شهر و باشگاه ملوان، گزارشی از روند تحویل و اداره باشگاه و همچنین اوضاع کنونی آن ارائه  داد.

در ادامه گزارشی از تاریخچه موسسه ملوان منطقه ازاد انزلی از زمان تاسیس تا انحلال و فرایند کلیه دیون تسویه شده و اقدامات و همکاری‌های سازمان منطقه آزاد انزلی با باشگاه ملوان توسط نمایندگان این سازمان در جلسه بیان شد و راهکارهای ادامه همکاری مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین ضمن بیان مسائل وموضوعات پیرامون باشگاه ملوان و فوتبال بندرانزلی توسط سرپرست این باشگاه و رئیس هیات فوتبال بندرانزلی مقرر شد علاوه بر هماهنگی هر چه بیشتر درخصوص رفع مشکلات ورزشگاه تختی و کمک به بهبود زیرساخت‌ها، از ظرفیت‌ تمام دست‌اندرکاران در جهت کمک به بهبود اوضاع باشگاه ملوان استفاده شود و در راستای گسترش همکاری‌ها و همراهی و همدلی جلسات فی ما بین نمایندگان باشگاه ملوان و مسئولین شهرستانی استمرار یابد.

در این جلسه احمد دنیامالی رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان، حسن پورقربان شهردار بندرانزلی، حسین خداشناس سرپرست معاون توسعه مدیریت و مدیر امور مالی منطقه آزاد انزلی، مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان، محمد مهدی داداشی مدیر حقوقی و امور قراردادهای منطقه آزاد انزلی، امین افقی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی از مدیران تصفیه موسسه ملوان منطقه آزاد انزلی ، محمود رمضانی پور رئیس هیات فوتبال شهرستان بندرانزلی و مهران دیده بان مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان حضور داشتند و ریاست جلسه را نیز امیر احمدی فرد بر عهده داشت.

 

انتهای پیام/

 

 
مطلب قبلیکپی رسمی انگلیس از تاکتیک‌های نیروی دریایی سپاه/ استفاده نظامی از قایق‌های تندرو به قلب اروپا رسید +عکس
مطلب بعدیتمرکز قوهای سپید برای بازگشت به جمع مدعیان در یک دیدار خانگی