انزلی من

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: متنوع


در چارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فجر شهید سپاسی و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند.

۴:۳۰ ب٫ظ

به گزارش پایگاه خبری انزلی من در چارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فجر شهید سپاسی و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند. قضاوت این دیدار بر عهده مهدی سیدعلی، محسن سلطانی، مهدی صناعی و علیرضا جلالی بود.

پیمان سلمانی، سیدمحمد حسینی، جلال عبدی، علی مصلی‌نژاد، حمیدجوکار، محمد زینال خیری، محمد پاپی، امین شجاعیان، ابوذر صفرزاده، مهدی دغاغله، شاهین مجیدی در ترکیب اولیه تیم فجر قرار داشتند.

حجت صدقی، مهیار زحمتکش،, مهدی کربلائی، پوریا غلامی ( صادق صادقی ) ، وحید حیدریه، محمد پور رحمت الله ( عرفان پور افراز ) ، حسین قنبری، پژمان نوری، سینا دست‌نشان ( امین جهان کهن ) ، شهریار مقانلو و بابک مرادی نیز در ترکیب اولیه تیم ملوان در این دیدار قرار داشتند.
بابک مرادی در دقیقه ۳۸ نخستین گل این دیدار را برای تیم ملوان به ثمر رساند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست پایان یافت.

در ابتدای نیمه دوم داور پنالتی برای تیم فجر اعلام کرد اما این پنالتی توسط کمک داور مردود اعلام شد تا اینکه در دقیقه ۶۰ بار دیگر تیم فجر صاحب یک پنالتی دیگر شد و شاهین مجیدی این پنالتی را به گل تبدیل کرد. این نتیجه تا دقایق پایانی پایدار بود تا اینکه در دقیقه پایانی ابوذر صفرزاده بار دیگر برای فجر گل‌زنی کرد و ۳ امتیاز شیرین این دیدار به فجر رسید.