انزلی من

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: متنوع


نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه انزلی؛


نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه انزلی گفت: بسیج با فدا کردن خودش نهال انقلاب را پابرجا نگه داشته است فلذا امروز در این فضای غبار آلود و سیاسی کشور نیاز مبرم است که برای نسل جوان خدماتی که بسیج در راستای اهداف نظام انجام می دهد بیشتر رسانه ای و مطرح شود.

۷:۳۵ ق٫ظ

حجت الاسلام والمسلمین عمار عمارلو در رابطه با هفته بسیج در گفت و گو با خبرنگار انزلی من اظهار کرد: همانطور که از ابتدای انقلاب بسیج نقش کلیدی در دفاع از آرمانهای نظام، انقلاب و دین مبین اسلام بر عهده داشت امروز هم همان نقش بر عهده بسیج است.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه انزلی افزود: برنامه های مختلفی اعم از بصیرت افزایی، روشنگری و برپایی نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی، تجمع بسیجیان در روز ۵ آذر و نشست ها و محافل در حوزه ها و پایگاه ها و به صورت متمرکز در نواحی فرماندهی، برای هفته بسیج در نظر گرفته شده است.

وی در رابطه با برنامه های خدماتی بسیج، گفت: تعدادی از پزشکان بسیجی در این هفته به صورت رایگان بیماران را ویزیت می کنند و خدمات دهی انجام می دهند.

حجت السلام والمسلمین عمارلو با تقسیم برنامه ها و اهداف بسیج به دو بخش داخلی و خارجی، تصریح کرد: در بخش داخلی اهداف بسیج رشد و توسعه اقتصاد ملی در قالب اقتصاد مقاومتی، این پرچم امروز در دستان ولی فقیه است و بسیج هم در کنار ولایت فقیه پرچمدار اقتصاد مقاومتی است و هرجایی که بتواند کمک کند نقشی فعال خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه انزلی، افزود: تامین امنیت و رفاه عمومی محلات و شهرستانها در قالب پایگاه ها، بازوی قوی کشور در مدیریت بحرانهای ملی که امروز اقشار بسیج در کنار دولت محترم جمهوری اسلامی در راستای خدمت رسانی مردم و مدیریت بحران و در شرایط خاص قدم بر می دارد. مصداق بارز این خدمت رسانی را در حضور گسترده بسیج در مناطق زلزه زده می بینید.

وی با اشاره به توانمندی های بسیج در حوزه های مختلف علمی و پژوهشی مانند دانش هسته ای و سایر علوم مورد نیاز کشور گفت: بسیج امروز قله های رفیعی را در دنیا در عرصه های علمی، فتح کرده است.

عمارلو با تصریح بر اینکه حضرت امام (ره) تاکید ویژه ای بر تشکیل هسته مقاومت مبتنی بر ایستادگی در مقابل استکبار در اقصی نقاط دنیا داشتند، افزود: شما امروز می بینید که کم کم این ریل گذاری امام راحل (ره) آثار و ثمرات خود را نشان می دهد. و  در یمن، عراق، سوریه و … این هسته های مقاومت و استکبار ستیزی تشکیل و خار چشم دشمنان شده اند.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه انزلی گفت: موضوع دیگر در سیاست خارجی حمایت از محرومان و مظلومان جهان است که بسیج همواره حسن نیت و پیش قدم بودن خود را در این عرصه به اثبات رسانیده است.

وی افزود: بسیج در دفاع از امنیت ملی در آن سوی مرزها با حضور پر رنگ خود به عنوان مدافع حرم حماسه سازی می کند.بسیج با فدا کردن خودش نهال انقلاب را پابرجا نگه داشته است تا مردم عزیز در داخل کشور امنیت داشته باشند.

عمارلو تاکید کرد: در این فضای غبار آلود و سیاسی کشور نیاز مبرم است که برای نسل جوان خدماتی که بسیج در راستای اهداف نظام انجام می دهد بیشتر رسانه ای و مطرح شود این بازگو شدن خدمات، اشتیاق نسل جوان را به حضور پر رنگ در بسیج افزایش می دهد.