انزلی من

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: متنوع


فرماندار بندرانزلی؛


فرماندار انزلی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یک فرصت ویژه برای مردم این شهرستان است، خاطرنشان کرد: نباید این منطقه را یک تهدید دانست بلکه وجود این منطقه یک فرصت است و باید به نفع بندرانزلی از منافع آن استفاده کرد.

۱:۴۲ ق٫ظ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انزلی من، فرماندار بندرانزلی در نشست خبری به مناسبت دهه مبارک فجر با بیان اینکه خبرنگاران حلقه وصلی بین مردم و مسئولین هستند، اظهار داشت: برگزاری چنین نشست هایی علاوه بر ارائه گزارش عملکرد مسئولین، آنها را به همت خبرنگاران از زوایای پنهان جامعه آگاه می سازد.

میرشمس مومنی زاده با تاکید بر اهمیت ساماندهی موضوعات اقتصادی با نگاه ویژه به ساختارهای بومی شهر انزلی، افزود: توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی گره گشای مشکلات مردم و اقشار ضعیف جامعه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ارزش گذاری مجموعه فرمانداری انزلی در خصوص ادارات این شهرستان بر مبنای اقتصاد مقاومتی خواهد بود، تصریح کرد: برای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی با کسی تعارف نداریم، از مدیرانی که این مهم را تحقق بخشیدند قدر دانی می کنیم و  با هر مسئول و مدیری که توجه کافی به اقتصاد مقاومتی نداشته باشد، قطع همکاری می شود.

نماینده عالی دولت در بندرانزلی با اشاره به اینکه باید از ساختارهای ویژه بندرانزلی برای اشتغال جوانان استفاده کرد، اذعان داشت: شهری مانند بندرانزلی به دلیل برخورداری از مواهب فراروان در زمینه های مختلف نباید در حوزه اشتغال ضعیف باشد.

مومنی زاده با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی یک فرصت ویژه برای مردم این شهرستان است، خاطرنشان کرد: نباید این منطقه را یک تهدید دانست بلکه وجود این منطقه یک فرصت است و باید به نفع بندرانزلی از منافع آن استفاده کرد.

وی با اشاره به افزایش تولیدات محلی و صادرات، استفاده از فرصت گردشگری و آبزی پروری خصوصا پرورش ماهی در قفس ، استفاده چند منظوره از شرکت های تعاونی صید پره به عنوان بخشی از ظرفیت های موجود شهرستان گفت: حمایت از کارآفرینان برای ایجاد فرصت های شغلی و درآمد زایی، توسعه آموزش فنی و حرفه ای و مهارت آموزی برای جذب افراد با استعداد، توسعه مشاغل خانگی و صنایع دستی زمینه های و ظرفیت های بسیار مناسبی برای اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهرستان است که باید با تمام توان در راستای عملیاتی شدن آن اقدام شود.

فرماندار انزلی با تصریح بر اینکه انقلاب اسلامی ایران فصل جدیدی را برای مردم ایجاد کرد، افزود: انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که قدرت نظامی به تنهایی کافی نیست بلکه قدرت نظامی باید در کنار اقتدار مردمی باشد.

وی با تاکید بر اینکه نباید نقش مردم را در عرصه های مختلف نادیده گرفت، اقتدار امروز کشور را مدیون حضور تاثیرگذار مردم دانست و گفت: هرجایی که مردم حضور پیدا کردند مشکلات کشور حل شد با کمک این مردم بحران های بسیاری را پشت سر گذاشتیم و قطعا در ادامه هم پشت سر خواهیم گذاشت.

 

گزارش از علیرضا حدادی